Home Staging to sztuka profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu za możliwie najniższą cenę.
Łączy w sobie zasady stylizacji, dekoracji, marketingu i umiejętnej prezentacji, a podejmowane działania mają zachęcić
jak największą liczbę potencjalnych nabywców do zakupu nieruchomości za wysoką cenę.

95 %

Klientów szuka nieruchomości w internecie

3 sekundy

W tym czasie Klient podejmuje dezycję czy interesuje go nieruchomość

30 sekund

W tym czasie Klient podejmuje decyzję o zakupie

80 %

Klientów nie potrafi wyobrazić sobie potencjału nieryuchomości

Sprzedaż mieszkania nie należy do najprostszych zadań. Każdy chciałby zrobić to szybko i za możliwie najwyższą cenę. W tej kwestii nie trzeba liczyć na szczęście, ale należy świadomie i umiejętnie zaprezentować największe zalety mieszkania przy zminimalizowaniu negatywnych bodźców odbieranych przez potencjalnego kupującego.

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

Dlaczego warto zdecydować się na Home Staging?

Oszczędzamy czas i pieniądze

Twoje mieszkanie sprzeda się lub wynajmie szybciej i to bez udziału kosztownych pośredników. Jak wynika z analiz, po zastosowaniu Home Stagingu jesteśmy w stanie sprzedać nieruchomość aż 2 razy szybciej! Home Staging to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż obniżanie ceny, jego koszty na pewno będą mniejsze, a przy tym jest bardziej skuteczny;)

Profesjonalne zdjęcia

Dobre zdjęcia sprawią, że wśród wielu ogłoszeń nasze będzie się wyróżniać; zdjęcia musza być ciekawe, dobre jakościowo, przedstawiać właściwą perspektywę, wydobywać piękno z naszych wnętrz.

Cena nieruchomości wzrośnie

Dzięki odpowiednim zmianom, które wprowadzi Home Stager wartość nieruchomości po przeprowadzeniu metamorfozy ma szanse wzrosnąć średnio o 10% (wg badań National Association of Realtors w USA).

Atrakcyjny wygląd

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz; tu chodzi o emocje, odczucia, zapachy, pozytywne skojarzenia. Kupujący nie chcą albo nie potrafią wyobrażać sobie jak mieszkanie będzie wyglądało po zmianach; oni chcą zobaczyć swoje wymarzone wnętrze od razu, w momencie kiedy pojawią się w nim pierwszy raz. Często też ludzie nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych, pięknie zaaranżowanych wnętrz.

Większa ilość zapytań

Przy właściwym zastosowaniu zasad Home Stagingu z pewnością otrzymamy więcej odpowiedzi na nasze ogłoszenie; zaprezentujemy nasz lokal częściej i efektywniej wydobywając z wnętrz większy potencjał. Obiektywna ocena i wyeliminowanie wad pozwoli na przyciągniecie większej liczby potencjalnych nabywców.

Oto jak pracujemy

Wizja lokalna

Odwiedzimy Cię w Twojej nieruchomości, obejrzymy wspólnie wnętrza, wskażemy mocne i słabe strony, ocenimy funkcjonalność pomieszczeń, spójność stylistyczną i kolorystyczną, zrobimy zdjęcia robocze i określimy grupę docelową klientów. Po wizycie otrzymasz zalecenia zmian, które podkreślą atuty lokalu i wydobędą maksymalny potencjał nieruchomości

Potrzeby i oczekiwania

Na tym etapie analizujemy Twoje oczekiwania i potrzeby dopasowując je do budżetu jakim dysponujesz; tworzymy szczegółowy plan działania: ustalamy zakres prac niezbędnych do przeprowadzenia zmian, sporządzimy listę koniecznych elementów wyposażenia i dekoracji wraz z ich wyceną

Realizacja

W tym czasie będziemy koordynować pracę fachowców w Twoim wnętrzu, kupimy wszystkie niezbędne materiały i akcesoria dekoracyjne. Ten etap zakończymy aranżacją i stylizacją przestrzeni, przygotowującą wnętrza do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Czas realizacji tego etapu zależy od zakresu koniecznych do wykonania prac oraz ilości pomieszczeń.

Zdjęcia

Wykonamy dla Ciebie profesjonalne zdjęcia nieruchomości. Otrzymasz wyselekcjonowane i opracowane fotografie do wykorzystania w ofercie rynkowej.

Działamy zgodnie z Twoimi potrzebami!

Ty decydujesz na jakim etapie i w jakim zakresie potrzebujesz naszej pomocy

Jesteś zainteresowany usługą home stagingu?

Skontaktuj się z nami

504 142 199
biuro@renedesign.pl
rene@renedesign.pl

Szukasz dobrego architekta wnętrz w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Umów się z nami na spotkanie, podczas którego omówimy zakres oferowanych przez nas usług i możliwość potencjalnej współpracy.

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

tel: 504 142 199

e-mail: biuro@renedesign.pl


Adres Warszawa:

ul. Dzieci Warszawy 11/21, 02­495 Warszawa

Adres Książenice:

ul. Muzyczna 24, 05-825 Książenice

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018. | by interaktywni24.pl
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM