Rene Design to zespół doświadczonych projektantów oraz architektów wnętrz, dla których planowanie przestrzeni to więcej niż praca, to pasja. Każdy tworzony przez nas projekt to nowe wyzwanie, źródło inspiracji i pomysłów.

Podstawa naszych działań to dobra relacja z klientem. Tylko dzięki odpowiedniemu zrozumieniu potrzeb można stworzyć wnętrze idealne. Potrafimy wysłuchać i doradzić najlepsze rozwiązanie nawet w bardzo nietypowych sytuacjach, tak aby cały proces remontu i decyzji projektowych przebiegał przyjemnie i bezstresowo. W naszych wnętrzach dominuje prosta, czytelna forma, funkcjonalność oraz ergonomia w połączeniu z nowoczesnym stylem.

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, każdy szczegół jest dokładnie przemyślany, a następnie opracowywany podczas wielogodzinnej pracy naszych projektantów. Głównym celem każdego tworzonego przez nas wnętrza jest stworzenie przyjaznej przestrzeni służącej wszystkim domownikom. W naszej pracy najważniejszy jest profesjonalizm i rzetelność, a w efekcie powstają wnętrza wyjątkowe i nieprzeciętne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w architekturze i designie; uczestniczymy w imprezach i szkoleniach branżowych, stale się rozwijamy i szukamy nowych inspiracji; wszystko po to, aby dać Ci poczucie spełnienia marzeń o pięknym wnętrzu.

Zapraszamy do współpracy

Szukasz dobrego architekta wnętrz w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Umów się z nami na spotkanie, podczas którego omówimy zakres oferowanych przez nas usług i możliwość potencjalnej współpracy.

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

tel: 504 142 199

e-mail: biuro@renedesign.pl


Adres Warszawa:

ul. Dzieci Warszawy 11/21, 02­495 Warszawa

Adres Książenice:

ul. Muzyczna 24, 05-825 Książenice

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018. | by interaktywni24.pl
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM