Tworząc projekty wnętrz, pragniemy podkreślić ich naturalne piękno, aby były one nie tylko wyjątkowe, ale również funkcjonalne. Chodzi o zaprojektowanie przestrzeni „szytych na miarę” i niepowtarzalnych, wpisujących się idealnie w oczekiwania i potrzeby klienta. Mamy świadomość tego, że każde miejsce wymaga zastosowania innych rozwiązań projektowych, dlatego nieustannie dążymy do poszerzania naszej wiedzy z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

Pakiety

Poniżej prezentujemy podstawowe plany pakietów projektowych. Każdy pakiet możemy zmodyfikować tak, aby dopasować projekt wnętrza do Twoich potrzeb. O szczegóły i indywidualną wycenę możesz zapytać korzystając z formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod nr tel 504 142 199.

pakiet standard idealny jeśli potrzebujesz porad w zakresie funkcjonalności czy stylu oraz chcesz zobaczyć końcowy efekt na wizualizacjach pakiet premium najchętniej wybierany przez klientów; wszystko czego potrzebujesz, aby samemu nadzorować zakupy materiałów oraz prace wykończeniowe pakiet VIP dla najbardziej wymagających lub zapracowanych, idealny jeśli chcesz wprowadzić się do gotowego już domu
pełna inwentaryzacja oraz dokumentacja fotograficzna
projekt funkcjonalny
projekt aranżacji wnętrz
propozycje mebli, zabudowy stałej, dekoracji i innych elementów wyposażenia
wizualizacje wnętrz w 3D
zestawienie elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych
kosztorysy
stały kontakt z inwestorem podczas prac wykończeniowych
pełna dokumentacja techniczna (projekty branżowe, widoki)
wspólne wizyty w
sklepach
koordynacja
zakupów i dostaw
zapewnienie ekipy wykończeniowej
nadzór autorski nad pracami wykończeniowymi

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

Etapy projektowania

1

Poznanie potrzeb

Każdy projekt zaczynamy od szczegółowego zbadania Twoich potrzeb, oczekiwań czy możliwości finansowych. Wspólnie staramy się znaleźć styl czy kolorystykę, jak również właściwą funkcjonalność dla danego pomieszczenia. Inspirujemy, doradzamy, wyjaśniamy niejasności– wszystko po to, aby jak najbardziej przybliżyć Cię do wymarzonego wnętrza. W ten sposób powstają wstępne założenia do projektu.

2

Inwentaryzacja oraz dokumentacja fotograficzna

Podczas wizji lokalnej na budowie dokonujemy dokładnych pomiarów projektowanych przestrzeni wraz z zaznaczeniem istniejących instalacji. Zarówno pomiary jak i dokumentacja fotograficzna posłużą nam do sporządzenia rysunków technicznych oraz bryły wnętrza.

Jeśli lokal nie jest jeszcze oddany do użytkowania pracujemy na dostarczonych przez Ciebie rysunkach ( rzutach).

3

Projekt Koncepcyjny

Na pierwszym etapie prac przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza w formie rzutów z góry. Koncepcje obejmują rzuty z propozycjami ścian działowych, układu mebli, urządzeń. Bazując na jednej, wybranej przez Ciebie koncepcji lub kilku jej wariacjach pracujemy nad jej ostateczną formą.

4

Wizualizacje wnętrz

Tworzymy wizualizacje Twoich wnętrz. Pozwalają one w pełni zobaczyć jak będą wyglądały poszczególne pomieszczenia: jaka będzie kolorystyka, układ mebli i elementów stałych; gdzie będzie i jakiego rodzaju oświetlenie – wszystkie informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję odnośnie ostatecznego wyglądu mieszkania. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby wizualizacje były fotorealistyczne i bardzo dobrze odwzorowywały to co zaprojektujemy i to jak wnętrze będzie wyglądało po jego wykończeniu.

5

Dokumentacja techniczna

W oparciu o wypracowaną koncepcję przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych, które stanowią dokładną instrukcję budowlaną dla ekipy wykonawczej umożliwiającą zrealizowanie projektu zgodnie z ustaleniami i wypracowaną wizją

Dokumentacja techniczna zawiera następujące rysunki:

 • układy funkcjonalne
 • widoki wszystkich ścian
 • projekty wyburzeń i dobudowań, zabudów g-k i sufitów podwieszanych
 • projekty instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych
 • Projekty okładzin ściennych i podłogowych
 • Projekty zabudowy stałej oraz innych mebli na wymiar
 • inne rysunki wykonawcze dla ekipy budowlanej;

6

Wykaz użytych materiałów i kosztorys

Równocześnie z dokumentacją techniczną przygotowujemy szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem. Nasze propozycje przygotujemy w formie listy, która zawiera szczegółowe informacje o produkcie (producent, nazwa, cena i sklep). Zestawienie zawiera również wycenę wykonania indywidualnie zaprojektowanych dla Ciebie elementów wyposażenia, przygotowaną przez sprawdzonych wykonawców.

7

Nadzór nad realizacją

Jako usługę dodatkowa proponujemy nadzór autorski, który jest formą przejęcia w Twoim imieniu dozoru wszelkich prac realizacyjnych i obejmuje:

 • zapewnienie obsługi realizacyjnej ze strony wyselekcjonowanych wykonawców rożnych branż lub koordynacje pracy ekipy, którą sam wybrałeś
 • koordynację harmonogramu prac
 • stały kontakt ze wszystkimi wykonawcami zaangażowanymi w proces realizacyjny celem kontroli ich zgodności z wizją projektową
 • dokonanie w imieniu inwestora zakupu i dostawy materiałów wykończeniowych, mebli i innych ustalonych elementów wyposażenia wnętrza, koordynację montaży wszelkich elementów zarówno gotowych jak i wykonanych w oparciu o rysunki przygotowane na etapie tworzenia dokumentacji projektowej.

Projektowanie zdalne

Jeśli nie chcesz lub nie możesz uczestniczyć w bezpośrednich spotkaniach w naszej pracowni, wprowadziliśmy usługę projektowania zdalnego. W jego ramach przeprowadzamy pełen, kompletny proces projektowy. Jedyną różnicą w stosunku do projektu realizowanego lokalnie jest sposób komunikacji z inwestorem – bezpośrednie spotkania zastępowane są poprzez komunikację za pomocą dostępnych mediów (telefon, e-mail). Finalna dokumentacja projektu wnętrza wysyłana jest pocztą elektroniczną, tradycyjną lub kurierem zależnie od preferencji klienta.

Realizując usługę projektowania zdalnego dla inwestycji znajdujących się w dowolnej lokalizacji w Polsce oferujemy możliwość dokonania inwentaryzacji lokalu po akceptacji przez inwestora dodatkowych kosztów dojazdu lub pracujemy na dostarczonych przez klienta planach. W ramach usługi, zależnie od lokalizacji inwestycji, możemy zapewnić częściowe lub pełne wsparcie realizacyjne (ekipy wykonawcze i dostawy materiałów).


Konsultacje projektowe

Jeżeli nie jesteś zainteresowany kompleksowym projektem lub jego realizacją, oferujemy Ci także inną formę współpracy – możesz skorzystać z konsultacji z naszym projektantem w zakresie projektowania i aranżacji wnętrza.

Doświadczony architekt wnętrz udzieli Ci cennych wskazówek w zakresie stworzenia funkcjonalnej i spójnej przestrzeni Twojego domu. W ramach konsultacji nie opracowujemy całego projektu, nie tworzymy też wizualizacji, posiłkujemy się natomiast wzornikami kolorów , próbkami materiałów, szkicami odręcznymi czy zdjęciami. Konsultacje projektowe występują w formie jednorazowego lub wielokrotnego spotkania; zarówno w miejscu inwestycji jak i w sklepach z artykułami budowlanymi czy wyposażeniem wnętrzarskim.

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

Metamorfozy wnętrz

Każdy od czasu do czasu potrzebuje zmiany – także w odniesieniu do otoczenia, w którym przebywa. Jeżeli spoglądasz na swoje wnętrza bez ekscytacji, wydają Ci się nudne i po prostu nie czujesz się w nich dobrze – czas na zmiany!

Bez względu na to co planujesz zrobić w swoich czterech kątach , cel jest ten sam – nowe wnętrze o niebanalnym wyglądzie, w którym będziemy czuć się przyjemnie i komfortowo. Metamorfoza wnętrza niekoniecznie musi oznaczać generalny remont. Przestrzeń można odmienić na wiele sposobów, często także niskobudżetowo – liczy się bowiem dobry pomysł i umiejętność zestawienia ze sobą poszczególnych elementów wystroju. Małe z pozoru zmiany - inny kolor ścian, rearanżacja mebli, na nowo dobrane dekoracje czy tekstylia – mogą nadać zupełnie nowy charakter wnętrzu. Nasz architekt przeprowadzi metamorfozę wnętrz Twojego mieszkania dostosowując zakres działań aranżacyjnych do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Jeśli nie masz pomysłu jak odmienić swoje wnętrze umów się z nami na spotkanie - wysłuchamy, podpowiemy , zainspirujemy;)

Szukasz dobrego architekta wnętrz w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Umów się z nami na spotkanie, podczas którego omówimy zakres oferowanych przez nas usług i możliwość potencjalnej współpracy.

Biuro projektowe, projektowanie wnętrz, metamorfozy wnętrz, architekt wnętrz, konsultacje projektowe, aranżacja wnętrz, home staging, projektowanie online, Warszawa i okolice.

tel: 504 142 199

e-mail: biuro@renedesign.pl


Adres Warszawa:

ul. Dzieci Warszawy 11/21, 02­495 Warszawa

Adres Książenice:

ul. Muzyczna 24, 05-825 Książenice

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018. | by interaktywni24.pl
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM