Nasza oferta.

Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane warianty współpracy. Każdą opcję możemy zmodyfikować tak, aby dopasować zakres prac do Twoich potrzeb.
O szczegóły i indywidualną wycenę możesz zapytać korzystając z formularza kontaktowego lub dzwoniąc pod nr tel. +48504142199

Zakres prac

Projekt
koncepcyjny

Projekt przygotowany w oparciu o moodboard’y (tablice inspiracji) oraz rzut funkcjonalny wraz z listą użytych materiałów. To doskonała baza do tego, aby samemu stworzyć swoje wymarzone wnętrze.

Projekt
kompleksowy

Otrzymujesz od nas wizualizacje, kompletne rysunki wykonawcze oraz kosztorys; wszystko czego trzeba, abyś mógł zakupić proponowane wyposażenie i wspólnie ze swoją ekipą remontową zrealizować projekt.

Projekt
z nadzorem

To najszerszy pakiet współpracy – obejmuje projekt kompleksowy oraz nasz autorski nadzór nad jego realizacją; ta opcja pozwoli Ci spać spokojnie, podczas gdy my ugasimy wszelkie pożary na budowie.

Najchętniej wybierany przez naszych klientów; najlepszy wybór jeśli chcesz wprowadzić się do gotowego
już domu.

Zakres prac

Projekt
koncepcyjny

Projekt
kompleksowy

Projekt
z nadzorem

Etapy współpracy.

Zobacz jak wygląda nasza praca krok po kroku – każdy z etapów współpracy kończy się akceptacją inwestora i dopiero potem przechodzimy do kolejnego, w trakcie projektu i późniejszej realizacji pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie oraz na bieżąco kontrolujemy budżet, zarządzamy ewentualnymi reklamacjami produktów czy nieprzewidzianymi wcześniej zmianami projektowymi.

1 ANALIZA POTRZEB +

Każdy projekt zaczynamy od szczegółowego zbadania Twoich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych. Wspólnie staramy się znaleźć styl i kolorystykę, jak również właściwą funkcjonalność dla danego pomieszczenia. Inspirujemy, doradzamy, wyjaśniamy niejasności – wszystko po to, aby jak najbardziej przybliżyć Cię do wymarzonego wnętrza.

W ten sposób powstają wstępne założenia do projektu.

2 INWENTARYZACJA +

Podczas wizji lokalnej dokonujemy dokładnych pomiarów projektowanych przestrzeni wraz z zaznaczeniem istniejących instalacji. Zarówno pomiary jak i dokumentacja fotograficzna posłużą nam do sporządzenia rysunków technicznych oraz bryły wnętrza. Jeśli lokal nie jest jeszcze oddany do użytkowania pracujemy na dostarczonych przez Ciebie rysunkach ( rzutach).

3 UKŁAD FUNKCJONALNY +

W pierwszym etapie prac uwzględniając wszelkie Twoje potrzeby i preferencje przygotowujemy koncepcję układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza w formie rzutów z góry.

Nadajemy funkcje pomieszczeniom, pokazujemy odległości, proponujemy ściany działowe wraz z rozmieszczeniem wyposażenia i mebli.

Konsultujemy z Tobą całość, aby finalnie wypracować wersję układu, który będzie stanowił bazę do dalszych prac.

4 MOODBOARDY +

Bazując na wspólnych ustaleniach przedstawiamy szczegółowy projekt aranżacji każdego z wnętrz w postaci tzw.  moodbaordu, czyli graficznego zbioru różnych materiałów, przedmiotów, zdjęć, kolorów, wszystkiego co może oddać pewien klimat dotyczący projektowanego wnętrza. Znajdą się tu też konkretne propozycje kolorystyki, mebli, oświetlenia, tkanin i akcesoriów dekoracyjnych. Dzięki tablicom inspiracji tworzymy koncepcję i kierunek stylistyczny każdego projektowanego pomieszczenia, zachowując jednocześnie spójność całości.

5 WIZUALIZACJE +

W oparciu o ustalenia z naszego wspólnego spotkania przygotowujemy projekt wizualny w postaci fotorealistycznych wizualizacji 3D. Jest to główny etap projektu, w którym powstaje wizja całego mieszkania/domu, wizualizacje pozwalają w pełni zobaczyć jak będą wyglądały przyszłe wnętrza. W projekcie stosujemy realne i możliwe do zakupu elementy wyposażenia lub proponujemy zabudowy/meble na wymiar. Omawiamy z Tobą każdy szczegół oraz nanosimy ewentualne zmiany; zakończeniem tego etapu jest przekazanie ostatecznych wizualizacji, na podstawie których zostanie opracowana dokumentacja techniczna.

6 DOKUMENTACJA TECHNICZNA +

W oparciu o wypracowaną wcześniej koncepcję przygotowujemy kompleksowy projekt wykonawczy w postaci szczegółowych i przejrzystych rysunków technicznych, które stanowią dokładną instrukcję budowlaną dla ekipy remontowej oraz podwykonawców. Umożliwiającą one zrealizowanie projektu zgodnie z ustaleniami i wypracowaną wizją.

Dokumentacja techniczna zawiera następujące rysunki:

 • układy funkcjonalne
 • widoki wszystkich ścian
 • projekty wyburzeń i dobudowań, zabudów g-k i sufitów podwieszanych
 • projekty instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych
 • projekty okładzin ściennych i podłogowych
 • projekty zabudowy stałej oraz innych mebli na wymiar
 • inne rysunki wynikające bezpośrednio ze specyfiki konkretnego projektu

7 KOSZTORYS +

Podczas wyboru materiałów i wyposażenia tworzymy kompletną listę zakupową; przekazujemy Ci szczegółowy wykaz wszystkich elementów wyposażenia i materiałów wykończeniowych potrzebnych do realizacji wnętrza zgodnie z projektem w formie kosztorysu/ listy w xls., która zawiera wszelkie informacje o produkcie (producent, nazwa, ilość, model, kolor, cena, sklep) oraz wyceny /oferty rekomendowanych firm na wykonanie zabudowy/mebli na wymiar.

8 PRÓBKI ORAZ WSPÓLNE WIZYTY W SKLEPACH +

Na tym etapie projektu omawiamy z Tobą wszelkie szczegóły, weryfikujemy propozycje wyposażenia i mebli, ustalamy detale, dobieramy tkaniny czy wybarwienia drewna, spotykamy się w sklepach, oglądamy i decydujemy. Zabieramy Cię też do studia meblowego, aby na żywo zobaczyć, dotknąć, poczuć proponowane rozwiązania kuchenne czy systemy stosowane np. w szafach. Często przynosimy tez próbniki materiałów i wzorniki kolorów, aby uzyskać Twoją ostateczną akceptację.

9 NADZÓR AUTORSKI +

Ostatnim etapem naszej współpracy jest nadzór nad realizacją projektu. Jest to forma przejęcia w Twoim imieniu nadzoru wszelkich prac realizacyjnych, zarządzanie typowymi dla remontu wyzwaniami i problemami, dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo czasu i unikasz wielu kosztownych błędów, o które łatwo podczas etapu wykończenia, gdy przechodzi się przez niego samodzielnie.

Zakres naszych prac obejmuje:

 • szczegółową wycenę prac remontowych
 • zapewnienie obsługi realizacyjnej przez rekomendowanych wykonawców rożnych branż (posiadamy własne ekipy remontowe, stolarzy, parkieciarzy, elektryków itp.)
 • koordynację harmonogramu i prac ekipy; odpowiedzi na wszelkie pytania ekipy, zarządzanie wynikłymi zmianami; dostosowywanie rysunków do bieżących ustaleń
 • stały kontakt ze wszystkimi wykonawcami celem kontroli prac co do ich zgodności z projektem
 • czuwanie nad wykonywanymi pracami pod względem artystycznym oraz merytorycznym
 • nielimitowane wizyty w miejscu inwestycji ( w praktyce 2-3 w tygodniu)
 • dokonanie zakupu i dostawy wszelkich materiałów wykończeniowych, mebli i innych ustalonych elementów wyposażenia wnętrz
 • koordynację montażu wszelkich elementów zarówno gotowych jak i wykonanych na wymiar w oparciu o przygotowane rysunki

 

Zobacz przykładowy projekt.

Konsultacje
i Metamorfozy.

Konsultacje i Metamorfozy.

line

PRZED ZAKUPEM: Nie wiesz, które mieszkanie od dewelopera spełni Twoje potrzeby – zadzwoń do nas, wspólnie zastanowimy się, na podstawie układu funkcjonalnego, jaki potencjał ma każde z mieszkań. To pozwoli Ci podjąć dobrą decyzję.

line

PO ZAKUPIE: Każdy od czasu do czasu potrzebuje zmiany – także w odniesieniu do otoczenia, w którym przebywa. Jeżeli spoglądasz na swoje wnętrza bez ekscytacji, wydają Ci się nudne i po prostu nie czujesz się w nich dobrze – czas na zmiany!

Bez względu na to co planujesz zrobić w swoich czterech kątach, cel jest ten sam – nowe wnętrze o niebanalnym wyglądzie, w którym będziesz czuć się przyjemnie i komfortowo. Metamorfoza wnętrza niekoniecznie musi oznaczać generalny remont. Przestrzeń można odmienić na wiele sposobów, często także niskobudżetowo – liczy się bowiem dobry pomysł i umiejętność zestawienia ze sobą poszczególnych elementów wystroju. Małe z pozoru zmiany – inny kolor ścian, rearanżacja mebli, na nowo dobrane dekoracje czy tekstylia – mogą nadać zupełnie nowy charakter wnętrzu. Przeprowadzimy metamorfozę wnętrz Twojego mieszkania dostosowując zakres działań aranżacyjnych do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych.

Jeśli nie masz pomysłu jak odmienić swoje wnętrze umów się z nami na spotkanie -wysłuchamy, podpowiemy, zainspirujemy.

Szukasz dobrego architekta wnętrz w Warszawie? Umów się z nami na spotkanie, podczas którego omówimy zakres oferowanych przez nas usług i możliwość potencjalnej współpracy.