Poznajmy się.

Mamy to szczęście, że na co dzień robimy to, w czym jesteśmy najlepsze i co daje nam prawdziwą radość;) Projektując dzielimy się z Tobą naszym uwielbieniem do pięknych przedmiotów, kolorów, materiałów, mebli, ciekawych rozwiązań i niepowtarzalnych klimatów.

Wiemy, że zakup nowej nieruchomości, właściwe zaprojektowanie przestrzeni i sam remont to zwykle duże przedsięwzięcie i ogromne emocje dla naszych klientów; to mnóstwo decyzji do podjęcia, popełnionych błędów, poniesionych kosztów i zmarnowanego czasu… a przede wszystkim stresu.

Dzielimy te emocje i odpowiedzialność razem z Tobą już od samego początku i na każdym etapie.

To dlatego w naszej pracy przede wszystkim słuchamy, rozmawiamy i obserwujemy.

Uważamy, że wzajemne zaufanie, zrozumienie potrzeb i oczekiwań oraz dobra relacja są kluczem do udanej współpracy, w efekcie czego powstaje spójna, ergonomiczna i wymarzona przestrzeń do życia. 

Łącząc naszą wiedzę z doświadczeniem doradzamy, podpowiadamy i nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań by zagospodarować powierzoną nam przestrzeń zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Aranżując wnętrze uwzględniamy nie tylko aspekty wizualne czy najnowsze trendy, ale przede wszystkim funkcjonalność i dopasowanie do stylu życia każdego z domowników. Wiemy jak ważny jest każdy detal i aspekt techniczny, aby całość udało się potem zrealizować.

Wszystkie nasze projekty realizujemy z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem, każdy traktujemy indywidualnie – jako nowe wyzwanie, źródło inspiracji i pomysłów.

W swojej pracy uwielbiam to, że codziennie mogę cieszyć oczy pięknymi przedmiotami oraz poznawać nowych, wyjątkowych ludzi.

Założyłam studio projektowania wnętrz, bo ten rodzaj pracy pozwala mi łączyć umysł ścisły z artystyczną duszą; wzdycham do rzeczy pięknych, ale przyjaźnię się też z exelem; zachwycam się tak samo piękną lampą jak i rysunkiem elektryki. Wystrój domu zmieniam z resztą średnio co pół roku; Jestem drobiazgowa, dociekliwa, analizuję, szukam, eksperymentuję; nie boję się nowych wyzwań i trudnych pytań.

Poprzez  projektowanie staram się interpretować cudze losy, pragnienia, zwyczaje; lubię z pomocą różnych styli aranżacji przestrzeni opisywać historię czyjegoś życia.

Oprócz urządzania wnętrz szyję, maluję, tworze wszelakie rękodzieło, gotuję i podróżuję.

Wnętrza to dla mnie ludzie – uważam, że dobrze zaprojektowana przestrzeń, powinna odzwierciedlać nasze potrzeby i pomagać nam żyć w zgodzie ze sobą.

Staram się, aby każde wnętrze było niepowtarzalne, tak jak inny jest każdy z nas. Inspiruje mnie codzienność. To sprawia, że projektowane przeze mnie wnętrza są autentyczne, spójne i funkcjonalne. Przy zamiłowaniu do stonowanej, ponadczasowej kolorystyki lubię zabawę fakturami.

Odpowiadam za koordynację projektów. Dobrze czuję się na budowie, lubię współpracę z wykonawcami i dostawcami. Dynamika tego procesu pozytywnie mnie nakręca – nie widzę problemów tylko wyzwania. Czuję satysfakcję obserwując jak cele i marzenia, przełożone na papier w początkowej fazie projektu, stają się realne. Klienci cenią mnie za szczerość, terminowość oraz szybkie reakcje na nieprzewidziane trudności.

Wolne chwile staram się spędzać aktywnie. Sport zawsze był dla mnie odskocznią od codzienności. Biegam, ćwiczę crossfit, jeżdżę konno, a zimą na snowboardzie. Uwielbiam podróże. Rzadko można mnie spotkać dwa razy w tym samym miejscu.

line

Co Nas wyróżnia.

Co Nas wyróżnia.

Pomagamy na każdym etapie zmiany Twojego miejsca zamieszkania 
Od wyboru i zakupu nowego lokum, poprzez  projekt wnętrz i realizację pod klucz po jego przygotowanie do ponownej sprzedaży, nawet po latach – Ty decydujesz co zrobimy razem

Zawsze trzymamy się Twojego budżetu
W naszej pracy nie istnieją budżety zbyt niskie; wszystko jest kwestią przedyskutowania priorytetów i najpilniejszych potrzeb, dlatego rozmawiamy, liczmy, szukamy najlepszych rozwiązań

Mamy duże doświadczenie i wiedzę techniczną
Nieustannie się rozwijamy śledząc najnowsze trendy i rozwiązania; poszukujemy też nowych metod pracy, aby podwyższyć jej standardy, a problemy traktujemy jako wyzwania i naukę

Omawiamy z Tobą każdy etap naszej pracy
Dopiero gdy akceptujesz, my przechodzimy dalej; wiemy, że nie zawsze udaje się zachować kolejność pewnych działań, dlatego nasze podejście jest mocno elastyczne, uwzględniające pojawiające się niemal zawsze zmiany czy nieprzewidziane sytuacje

Spotykamy się zawsze tam, gdzie najwygodniej dla Ciebie
Dostarczamy Ci dokumenty czy próbki wyposażenia wprost pod drzwi Twojego biura lub domu – nie musisz tracić czasu, aby przyjeżdżać do nas

Tworzymy profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy
Służymy dobrą radą i fachową pomocą, ale też zawsze jesteśmy szczere; relacje z klientami utrzymujemy jeszcze długo po skończonej realizacji, dlatego nasi klienci chętnie do nas wracają i nas polecają

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje a nasza dokumentacja jest bardzo szczegółowa i czytelna dla każdego

Posiadamy własne zaufane ekipy budowlane od których nigdy nie słyszymy „nie da się” oraz dużą bazę sprawdzonych sklepów i podwykonawców każdej branży

…porozmawiajmy o Twoich wymarzonych wnętrzach

…porozmawiajmy o Twoich wymarzonych wnętrzach

Szukasz dobrego architekta wnętrz w Warszawie? Umów się z nami na spotkanie, podczas którego omówimy zakres oferowanych przez nas usług i możliwość potencjalnej współpracy.